top of page

"Join me on my transformation journey"

 • Kariyer, eğitim ve sosyal hayatında pozitif yönde başarı odaklı aksiyonlar alma yolunda gerçek bir zihinsel dönüşümü sana hissetirecek kişisel koçluk seansları, değişime inanlar için tasarlandı. Dilerseniz seanlarımızı yüz yüze ya da online olacak gerçekleştirebiliyor olacağız. Seansların dönüşümünüz üzerindeki başarısını sağlayabilmek için en az dört seans devam etmenizi içtenlikle tavsiye ederim.
 • Mutluluk yolculuğu farkındalık ile başlar….
  Öz farkındalık, gelişim yolculuğunuzda hızlı bir başlangıç yapmanın en ideal yoludur. Yeterli öz farkındalık olmadan başkalarını anlamak, kendimizi yönetmek ve sağlıklı ilişkiler geliştirmek için mücadele etsek bile, etrafımızdaki dünya gibi sürekli değiştiğimizi kabul etmek ve kendimizi gelişime açmak bu sürecin ilk adımlarıdır.
 • Yanlış yapmaktan korkma….
  Kendinize inandığınız anda sorumluluk almak, hem başarılı hem de başarısız hamlelerinizde korku faktörünü ortadan kaldırır. Korkularınız ortadan kalktığında, gerçekleştirmek, öğrenmek ve başarmak ile hayal kırıklıklarınız arasındaki bariyerler ortadan kalkar. Hayatınızın anahtarlarını elinize almak, başkalarının sizi tanımladığı çerçeveden çıkarak kendinizi keşfetmeniz için sizi cesaretlendirir
 • Her şey senin elinde….
  Kendiniz hakkında sahip olduğunuz tüm sınırlayıcı inançları bir tarafa bırakarak, özgüveninizi arttırmak ve kendi benliğinizi keşfetmek dönüşümünüzün en sancılı süreçleri olabilir. Ancak, sonunda kendinize arka çıkmayı, sınırlar ve değerlerle yaşamayı, çok fazla dış doğrulamaya ihtiyaç duymayı bırakmayı keşfedeceksiniz; en önemlisi ise fikirleriniz ve tercihleriniz arasındaki farkı nasıl dile getirebilmeyi….
 • Başkalarını suçlamayı bırak….
  Ne yazık ki başkalarını suçlamak ne kadar hafifletici hissettirse de bir o kadar yıkıcı. Bu alışkanlığı bırakmak belki de sizin için en fazla sabır ve partik gerektiren süreç. Başlangıç olarak, eylemlerimizin sorumluluğunu almak zordur, ancak değerli olan her şeyde olduğu gibi, uzun vadeli sonuç buna değer.
 • Çözüme odaklan, soruna değil…."
  Karşımıza çıkan sorunları neden en iyi şekilde tanımlayamıyoruz? Aslında yapabileceğimiz en etkili şey daha net görebilmek, sorunu çözmedeki rolünü anlamak ve nihai hedefe ulaşılmasıyla sonuçlanacak gerekli adımlar için harekete geçmek. Sorun ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, çözümlere odaklanmak pozitif kalmanıza ve çevrenizdekileri motive etmenize yardımcı olacak.
 • Sınırlarına meydan okumak….
  Kimse konfor alanından çıkmaktan hoşlanmaz. Stresli ve bazen biraz korkutucu olabilir. İster bunu bir değişim korkusu, ister bilinmezlik olarak kabul edelim, hepimizin yüzleşmekten rahatsız olduğu alanlarımız var. İstikrar ve tutkunun başrollerde yer aldığı bu dönüşümde, korkularınızı nasıl fırsata çevirebileceğinizi öğrenmek istemez misiniz?
 • İşe koyulma zamanı….
  Tıpkı sürekli kaybettiğiniz biz oyunu, tekrar tekrar oynamak gibi düşünün…. Başardığınızda sizi mutlu eden şey neydi? Bu oyunu sonunca kazanmak mı yoksa vazgeçmeden denemeye devam etmek mi? Bu kararı verecek olan sensin.

Frequently Asked Questions (FAQ)

bottom of page